Slide 1
Meble kuchenne, zabudowy na wymiar oraz AGD

Zapoznaj się z naszą ofertą w biurze lub wyceń zabudowę online

OSZCZĘDNOŚĆ 15% PODATKU VAT

PROJEKT WLICZONY W CENĘ ZABUDOWY

SZEROKA OFERTA, WIELOLETNIE DOSWIADCZENIE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE, PIĘKNE REALIZACJE

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

SPOTKAJ SIĘ Z NASZYM ARCHITEKTEM

Postaw na korzystną cenowo ofertę oraz profesjonalizm wykonywanych usług!

Każda zrealizowana kuchnia to nasza wizytówka.

1

PLANOWANIE

Skontaktuj się z nami, a zaaranżujemy wstępnie Twoje mieszkanie, poznamy Twoje oczekiwania, zaproponujemy dogodne rozwiązania oraz przedstawiny wstępny kosztorys.

2

ARANŻACJA

Po podpisaniu umowy aranżacyjnej, architekt przystąpi z Tobą do wybrania materiałów, wizualizacji kuchni oraz przygotuje projekt wykonawczy, wraz z ostatecznym kosztorysem.

3

REALIZACJA

Po podpisaniu umowy wykonawczej, rozpoczynamy produkcję i montaż mebli. Po zakończeniu montażu sprzątamy mieszkanie i wykonujemy sesje fotograficzną Twojej wymarzonej zabudowy.

OD PROJEKTU PO REALIZACJĘ

Grupa doświadczonych architektów i wykonawców stworzy projekt i realizację mebla przystosowaną do Twoich potrzeb. Opierając się na Twoich sugestiach, zastosujemy dla nich konkretne, funkcjonalne rozwiązania projektowe. 

Do każdego klienta podchodzimy bardzo osobiście. Zapewniamy kompleksową obsługę dotyczącą projektu instalacji elektrycznych dostosowanych do zabudowy, niepowtarzalny, indywidualny projekt mebla, dobór materiałów, skończywszy na profesjonalnym montażu. 

NASZE REALIZACJE

Nasze realizacje projektów są efektem ciężkiej pracy, pasji i dialogu z klientem. Wysłuchanie wytycznych i wymagań daje oczekiwany rezultat. Chcemy, żeby klienci byli zadowoleni tak samo jak my, a profesjonalne wykonanie pozwoli na długo cieszyć się ich użytkowaniem.

KUCHNIE
KUCHNIE MODUŁOWE
MEBLE ŁAZIENKOWE
SZAFY WNĘKOWE
GARDEROBY

STWÓRZ SWOJĄ WYMARZONĄ
KUCHNIĘ Z NAMI!​​

close-link
close-link
close-link
close-link
close-link
close-link